O nas - Producent trawy rolowanej Roltraw | trawa do ogrodu

Producent trawy rolowanej

Roltraw to wiodący producent trawy rolowanej w Polsce

Roltraw
Producent trawy rolowanej

Roltraw jest jednym z wiodących producentów trawy rolowanej. Trawnik z rolki jest innowacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu otoczenie każdej posesji, boiska, lub wszelkich innych elementów zieleni nabierze całkiem innego wyglądu.

Aby produkować wysokiej jakości trawę, musi być ona uprawiana na odpowiednim gruncie. W Polsce mniej niż 5% gruntów nadaje się do takiej produkcji. Nasze plantacje usytuowane są na najlepszych ziemiach Wyżyny Lubelskiej. Wszystkie nasze uprawy są odpowiednio nawożone oraz w całości posiadają infrastrukturę nawadniającą, dzięki czemu nasza trawa rolowana wyróżnia się jakościowo na tle upraw konkurencji.

Doświadczony
Zespół pracowników

Nasza wyspecjalizowana kadra pracowników odbyła praktyki w krajach, gdzie plantatorzy posiadają ogromne doświadczenie w tego typu produkcji. Między innymi były to kraje: Australia, Nowa Zelandia, USA oraz Holandia. Dzięki temu jesteśmy w stanie pracować na najwyższym poziomie

Stały codzienny nadzór nad plantacją pozwala nam wyhodować trawę, którą można uznać za idealną. Proces technologiczny mamy opracowany do perfekcji, poświęcamy wiele godzin każdego dnia na prace pielęgnacyjne, które przynoszą znakomite efekty. Miło nam będzie, gdy podzielicie się Państwo z nami Waszymi spostrzeżeniami po zakupie naszej trawy w rolkach. Każda opinia jest dla nas budująca.

W naszej ofercie

producent trawy rolowanej

Trawa z rolki

Jest gęsta, silna i pozwala na zazielenienie terenów o stanowiskach słonecznych i zacienionych. Odpowiednio ułożona sprawdza się również na pochyłych powierzchniach.

producent trawy rolowanej - nasiona traw

Nasiona traw

Wyselekcjonowane i najwyższej jakości nasiona, które świetnie sprawdzają się w naszych warunkach. Mieszanki traw dostosowujemy do indywidualnej funkcji, którą ma spełniać trawnik z rolki.

producent trawy rolowanej - nawozy

Nawozy

Nawożenie jest uzależnione od stanu podłoża oraz pór roku. Przy każdej realizacji służymy profesjonalną poradą dotyczącą dalszej pielęgnacji oraz najlepszymi produktami na rynku.