Nawozy do trawników

Posiadamy nawozy do trawników, które pozwolą utrzymać trawę w doskonałej kondycji

Sprzedaż nawozów do trawy

Podstawą pięknego trawnika jest odpowiednia pielęgnacja, która polega na nawadnianiu, koszeniu oraz nawożeniu. Odpowiednio dobrany nawóz do pory roku, warunków stanowiska oraz sposobu użytkowania zapewnia zdrowy wygląd, optymalny wzrost oraz wysoką wytrzymałość. Dzięki dostarczaniu roślinom odpowiedniej ilości niezbędnych składników mogą prawidłowo się rozwijać.

Ze względu na naszą znajomość wymagań pielęgnacyjnych trawy z rolki, poszerzyliśmy swoją ofertę o nawozy, które działają nie tylko odżywczo na rośliny, ale również chronią je przed grzybami i insektami. Wybraliśmy najlepszej jakości produkty dostępne na rynku krajowym oraz zagranicznym, które świetnie sprawdzają się w praktyce.

nawozy-do-trawnikow

W ofercie posiadamy następujące nawozy do trawy

nawozy do trawników Roltraw

SIERRABLEN 25 KG NPK 28-5-5- FE

Przeznaczony do intensywnie użytkowanych terenów, takich jak boiska i pola golfowe. Wydajny, wystarczy jedna aplikacja w podczas całego sezonu. Nawóz w formie granulatu.

nawozy do trawy

GRANUCOTE CRF 20 KG NPK 28+6+6+2MG0+0,5FE

Jest uniwersalny, świetnie sprawdza się na terenach przydomowych oraz intensywnie użytkowanych np. boiskach sportowych. Zapewnia intensywnie zielony kolor i reguluje wzrost trawy. Forma granulatu.

nawozy do trawników - greenmaster

GREENMASTER 25 KG NPK 14+0+10+3MGO

Idealny do stosowania w trudnych warunkach suszy oraz na stanowiskach piaszczystych. Poprawia jakość gleby i wpływa na jej możliwości gromadzenia wody. Preparat w formie granulatu.

nawozy do trawy - osmocote exact

OSMOCOTE EXACT STANDARD 25 KG NPK 15+9+9

Uniwersalny nawóz do roślin zielonych. Polecany w szczególności do drzew i krzewów. Świetnie sprawdza się w miejscach skupisk wielu gatunków. Wystarczy jedna aplikacja podczas całego sezonu.

nawóz do trawy - greenstar

GREENSTAR CRF 20KG NPK 24+5+10+2MG0+9SO3+F

Profesjonalny nawóz, który w kontrolowany sposób uwalnia azot z magnezem, żelazem i mikroelementami podczas. Zapewnia zielone zabarwienie i reguluje wzrost. Wystarczą dwie aplikacje w sezonie.

nawóz do trawników - yaramila

YARA MILA 25 KG NPK (MG,S) 11:12:18

Uniwersalny nawóz o krótkotrwałym działaniu. Dostarcza niezbędną ilość mikro i makroelementów, wpływa na prawidłowy wzrost trawnika. Wymaga powtórzenie aplikacji, działa do dwóch miesięcy.

novatec - nawóz do trawników

NOVATEC N-MAX 25 KG NPK 25-5-5

Wielozadaniowy nawóz o szybkim działaniu. Jest pełnowartościowym produktem, zawiera magnez, siarkę, bor, żelazo i cynk. W szybkim czasie przywraca trawie przyjemne, zielone zabarwienie.

nawozy do trawy - granusports

GRANUSPORT SRF 20KG NPK 5-0-26+3MGO+0,5 FE

Uniwersalny nawóz, który sprawdzi się na trawnikach o różnym przeznaczeniu. Zalecany do jesiennej aplikacji. Zawiera niewielką ilość azotu i dużą dawkę potasu. Produkt w formie granulatu.