Cennik

Poznaj ceny trawy lub złóż zapytanie odnośnie nasion i nawozów

Ceny trawy rolowanej
dla klientów detalicznych

Cena za 1m2 trawy w rolce:

15zł / zakup do 10m2,
12zł / zakup do 40m2,
9zł / zakup powyżej 40m2,

Posiadamy także darninę w cenie 7,50zł.

Nasz transport może zabrać jednorazowo do 1200 m2 trawnika wszystkie z urządzeniami rozładowczymi i wózkami paletowymi na wyposażeniu celem przeciągania palet w miejscu rozładunku.

Wysyłka kurierem przy zamówieniu poniedziałek-czwartek do 9.30 trawnik wycinamy i wysyłamy wieczorem o 20.00 a dnia następnego jest w dowolnym miejscu w kraju do godziny 12.00 , na jedną paletę wchodzi do 50m2 trawnika.

Ceny trawy rolowanej
dla klientów hurtowych

Ceny hurtowe dostępne pod numerem telefonu:

(+48) 500-110-172

Ceny nasion trawy

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości, selekcjonowane gatunki traw. Wszystkie nasiona, które znajdują się u nas w sprzedaży bardzo dobrze znoszą warunki panujące w naszym kraju. Ceny nasion są różne i uzależnione od wyboru mieszanki oraz ilości. Zapraszamy do skorzystania z niżej zamieszczonego formularza wyceny, który pozwoli nam na przedstawienie indywidualnych kosztów.

Ceny nawozów do trawy

Dysponujemy szerokim wyborem nawozów, które świetnie sprawdzają się w praktyce. Ceny różnią się w zależności od producenta oraz ilości produktu. Zapraszamy do skorzystania z możliwości indywidualnej wyceny pa podstawie danych, które zostaną do nas przesłane za pośrednictwem niżej zamieszczonego formularza.